Menu

Kontakt

Her vil du kunne undersøge hvem du skal kontakte hvis du har et spørgsmål til klubben. 

 

Bestyrelse

Henrik Møller Kristensen (Posten) - Senioransvarlig
Henrik.moller.kristensen@lego.com

52 34 27 78


Mathias Landén Jeppesen (Vips) - Udviklingskonsulent, ungdomsansvarlig og webmaster
Lillevipsen@gmail.com

51 23 07 69


Lone Olsen - Kasserer
Ggif-fodbold@live.dk
25 35 74 83


A.C. Nielsen - Materialeansvarlig
Actranevej@gmail.com
50 59 15 66


Mette Thisgaard Gram - Sekretær
M.gram@mvbmail.dk
40 78 32 97


Ole Rahbæk Pedersen - Børneansvarlig
Orp75@live.dk
20 85 15 19


Børneudvalg

Ole Rahbæk Pedersen
Orp75@live.dk
20 85 15 19


Allan Hansen
Betinaogallan@gmail.com
30 36 60 22


Ungdomsudvalg

Mathias Landén Jeppesen (Vips)
Lillevipsen@gmail.com
51 23 07 69


Mads Knippel Jensen
Madsknippeljensen@gmail.com
26 32 51 44


Michael Korsholm Dalgaard
M.k.dalgaard@gmail.com
25 30 40 50


Brian Holm Poulsen
Brian@bpbyg.com
23 46 95 84


Johnny Bruun Andersen
Johnny@cxdk.com
20 93 56 36